Do Not Sell My Personal Information
RugbyPass Match Centre
Scores
Sorry there are no live games.
See what's coming up.
Bay of Plenty BAY Southland SOU Sat
19 Sep
9:00am SAST
Hawke's Bay HAW Counties COU Sun
20 Sep
4:00am SAST
Manawatu MAN Otago OTA Sun
20 Sep
4:00am SAST
Auckland AUC Wellington WEL Sun
20 Sep
6:15am SAST
Wellington WEL Bay of Plenty BAY Fri
25 Sep
9:00am SAST
Tasman TAS Waikato WAI Sat
26 Sep
4:00am SAST
Southland SOU North Harbour HAR Sat
26 Sep
6:15am SAST
Hawke's Bay HAW Canterbury CAN Sat
26 Sep
9:00am SAST
Auckland AUC Manawatu MAN Sun
27 Sep
3:00am SAST
Taranaki TAR Otago OTA Sun
27 Sep
3:00am SAST
Counties COU Northland NOR Sun
27 Sep
5:15am SAST
Bay of Plenty BAY Auckland AUC Fri
2 Oct
8:00am SAST
Counties COU Manawatu MAN Sat
3 Oct
3:00am SAST
Northland NOR Taranaki TAR Sat
3 Oct
5:15am SAST
Canterbury CAN Wellington WEL Sat
3 Oct
8:00am SAST
Southland SOU Waikato WAI Sun
4 Oct
3:00am SAST
North Harbour HAR Tasman TAS Sun
4 Oct
3:00am SAST
Otago OTA Hawke's Bay HAW Sun
4 Oct
5:15am SAST
Manawatu MAN Canterbury CAN Fri
9 Oct
8:00am SAST
Taranaki TAR Auckland AUC Sat
10 Oct
3:00am SAST
Wellington WEL Otago OTA Sat
10 Oct
5:15am SAST
Waikato WAI Counties COU Sat
10 Oct
8:00am SAST
Tasman TAS Bay of Plenty BAY Sun
11 Oct
3:00am SAST
North Harbour HAR Hawke's Bay HAW Sun
11 Oct
3:00am SAST
Northland NOR Southland SOU Sun
11 Oct
5:15am SAST
Hawke's Bay HAW Northland NOR Fri
16 Oct
8:00am SAST
Manawatu MAN Bay of Plenty BAY Sat
17 Oct
3:00am SAST
Auckland AUC Tasman TAS Sat
17 Oct
5:15am SAST
Southland SOU Taranaki TAR Sat
17 Oct
8:00am SAST
Canterbury CAN Waikato WAI Sun
18 Oct
3:00am SAST
Otago OTA Counties COU Sun
18 Oct
3:00am SAST
Wellington WEL North Harbour HAR Sun
18 Oct
5:15am SAST
Otago OTA Northland NOR Fri
23 Oct
8:00am SAST
Bay of Plenty BAY Canterbury CAN Sat
24 Oct
3:00am SAST
Hawke's Bay HAW Manawatu MAN Sat
24 Oct
5:15am SAST
North Harbour HAR Auckland AUC Sat
24 Oct
8:00am SAST
Tasman TAS Southland SOU Sun
25 Oct
3:00am SAST
Counties COU Wellington WEL Sun
25 Oct
3:00am SAST
Waikato WAI Taranaki TAR Sun
25 Oct
5:15am SAST
Canterbury CAN Otago OTA Fri
30 Oct
8:00am SAST
Wellington WEL Tasman TAS Sat
31 Oct
3:00am SAST
Northland NOR North Harbour HAR Sat
31 Oct
5:15am SAST
Auckland AUC Waikato WAI Sat
31 Oct
8:00am SAST
Bay of Plenty BAY Hawke's Bay HAW Sun
1 Nov
3:00am SAST
Manawatu MAN Southland SOU Sun
1 Nov
3:00am SAST
Taranaki TAR Counties COU Sun
1 Nov
5:15am SAST
Southland SOU Otago OTA Fri
6 Nov
8:00am SAST
Auckland AUC Northland NOR Sat
7 Nov
3:00am SAST
North Harbour HAR Counties COU Sat
7 Nov
5:15am SAST
Tasman TAS Canterbury CAN Sat
7 Nov
8:00am SAST
Waikato WAI Bay of Plenty BAY Sun
8 Nov
3:00am SAST
Hawke's Bay HAW Wellington WEL Sun
8 Nov
3:00am SAST
Manawatu MAN Taranaki TAR Sun
8 Nov
5:15am SAST

European Cup FIXTURES

  FIXTURE VENUE GMT LOCAL POOL
  Fri, 15 November 2019
  Gloucester v Toulouse Kingsholm Stadium 19:45 21:45 Round 1
 
  Sat, 16 November 2019
  Glasgow Warriors v Sale Sharks Scotstoun Stadium 13:00 15:00 Round 1
  Bath v Ulster Recreation Ground 13:00 15:00 Round 1
  Exeter Chiefs v La Rochelle Stade Marcel Deflandre 15:15 17:15 Round 1
  Benetton Treviso v Leinster RDS Arena 15:15 17:15 Round 1
  Clermont v Harlequins Stadium Marcel-Michelin 17:30 19:30 Round 1
  Munster v Ospreys Liberty Stadium 17:30 19:30 Round 1
 
  Sun, 17 November 2019
  Lyon v Northampton Saints Franklins Gardens 13:00 15:00 Round 1
  Connacht v Montpellier The Sportsground 13:00 15:00 Round 1
  Racing 92 v Saracens Paris La Defense Arena 15:15 17:15 Round 1
 
  Fri, 22 November 2019
  Clermont v Ulster Kingspan Stadium 19:45 21:45 Round 2
 
  Sat, 23 November 2019
  Ospreys v Saracens Allianz Stadium 13:00 15:00 Round 2
  Connacht v Toulouse Stade Ernest Wallon 13:00 15:00 Round 2
  Benetton Treviso v Northampton Saints Stadio Monigo 13:00 15:00 Round 2
  Exeter Chiefs v Glasgow Warriors Sandy Park Stadium 15:15 17:15 Round 2
  Leinster v Lyon Matmut Stadium de Gerland 15:15 17:15 Round 2
  Munster v Racing 92 Thomond Park 17:30 19:30 Round 2
  Bath v Harlequins Stoop Memorial Ground 17:30 19:30 Round 2
 
  Sun, 24 November 2019
  La Rochelle v Sale Sharks AJ Bell Stadium 13:00 15:00 Round 2
  Gloucester v Montpellier GGL Stadium 15:15 17:15 Round 2
 
  Fri, 6 December 2019
  Bath v Clermont Recreation Ground 19:45 21:45 Round 3
 
  Sat, 7 December 2019
  Leinster v Northampton Saints Franklins Gardens 13:00 15:00 Round 3
  Benetton Treviso v Lyon Matmut Stadium de Gerland 13:00 15:00 Round 3
  Harlequins v Ulster Kingspan Stadium 15:15 17:15 Round 3
  Glasgow Warriors v La Rochelle Stade Marcel Deflandre 15:15 17:15 Round 3
  Ospreys v Racing 92 Liberty Stadium 17:30 19:30 Round 3
  Munster v Saracens Thomond Park 17:30 19:30 Round 3
 
  Sun, 8 December 2019
  Connacht v Gloucester Kingsholm Stadium 13:00 15:00 Round 3
  Exeter Chiefs v Sale Sharks AJ Bell Stadium 15:15 17:15 Round 3
  Montpellier v Toulouse Stade Ernest Wallon 15:15 17:15 Round 3
 
  Fri, 13 December 2019
  Ospreys v Racing 92 Paris La Defense Arena 19:45 21:45 Round 4
  Harlequins v Ulster Stoop Memorial Ground 19:45 21:45 Round 4
 
  Sat, 14 December 2019
  Connacht v Gloucester The Sportsground 12:45 14:45 Round 4
  Benetton Treviso v Lyon Stadio Monigo 12:45 14:45 Round 4
  Munster v Saracens Allianz Stadium 15:00 17:00 Round 4
  Montpellier v Toulouse GGL Stadium 15:00 17:00 Round 4
  Glasgow Warriors v La Rochelle Scotstoun Stadium 17:15 19:15 Round 4
  Leinster v Northampton Saints Aviva Stadium 17:15 19:15 Round 4
 
  Sun, 15 December 2019
  Exeter Chiefs v Sale Sharks Sandy Park Stadium 13:00 15:00 Round 4
  Bath v Clermont Stadium Marcel-Michelin 15:15 17:15 Round 4
 
  Fri, 10 January 2020
  Bath v Harlequins Recreation Ground 19:45 21:45 Round 5
  La Rochelle v Sale Sharks Stade Marcel Deflandre 19:45 21:45 Round 5
 
  Sat, 11 January 2020
  Clermont v Ulster Stadium Marcel-Michelin 13:00 15:00 Round 5
  Ospreys v Saracens Liberty Stadium 13:00 15:00 Round 5
  Exeter Chiefs v Glasgow Warriors Scotstoun Stadium 15:15 17:15 Round 5
  Connacht v Toulouse The Sportsground 15:15 17:15 Round 5
  Gloucester v Montpellier Kingsholm Stadium 17:30 19:30 Round 5
 
  Sun, 12 January 2020
  Benetton Treviso v Northampton Saints Franklins Gardens 13:00 15:00 Round 5
  Leinster v Lyon RDS Arena 13:00 15:00 Round 5
  Munster v Racing 92 Paris La Defense Arena 15:15 17:15 Round 5
 
  Sat, 18 January 2020
  Lyon v Northampton Saints Matmut Stadium de Gerland 13:00 15:00 Round 6
  Benetton Treviso v Leinster Stadio Monigo 13:00 15:00 Round 6
  Clermont v Harlequins Stoop Memorial Ground 15:15 17:15 Round 6
  Bath v Ulster Kingspan Stadium 15:15 17:15 Round 6
  Exeter Chiefs v La Rochelle Sandy Park Stadium 17:30 19:30 Round 6
  Glasgow Warriors v Sale Sharks AJ Bell Stadium 17:30 19:30 Round 6
 
  Sun, 19 January 2020
  Racing 92 v Saracens Allianz Stadium 13:00 15:00 Round 6
  Munster v Ospreys Thomond Park 13:00 15:00 Round 6
  Connacht v Montpellier GGL Stadium 15:15 17:15 Round 6
  Gloucester v Toulouse Stade Ernest Wallon 15:15 17:15 Round 6
 
  Sat, 19 September 2020
  Leinster v Saracens Aviva Stadium 14:00 16:00 Round Quarterfinal
  Clermont v Racing 92 Stadium Marcel-Michelin 16:45 18:45 Round Quarterfinal
 
  Sun, 20 September 2020
  Toulouse v Ulster Le Stadium 11:30 13:30 Round Quarterfinal
  Exeter Chiefs v Northampton Saints Sandy Park Stadium 16:30 18:30 Round Quarterfinal
ADVERTISEMENT
Latest Fixtures - European Cup | Rugby365